Free Shipping
Free Shipping
$1,737.46
$1,916.96
Compare Price
You save
$179.50
(9%)
Unit price
/
Unavailable
FREE Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Star Mfg .
- Authorized Star Mfg dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Star Mfg SN1-WL0711
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Stero SN1-WL0711 Hepa/carbon Filter Pack
Item:
#1151631
Technical details
| Manufacturer | Stero |
|---|---|
| Model Number | SN1-WL0711 |
| Manufacturer Part # | SN1-WL0711 |
| Height | 5" |
| Width | 16" |
| Depth | 20.5" |
| Weight | 10.6 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Stero SN1-WL0711 Hepa/carbon Filter Pack
$1,737.46
$1,916.96
You save
$179.50
(9%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Stero SN1-WL0711 Hepa/carbon Filter Pack

