$262.10
$289.17
Compare Price
You save
$27.07
(9%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Other .
- Authorized Other dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Other SOA10-2637
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Stero SOA10-2637 Conv Bar Bearing W/rub Insert
Item:
#1200449
Technical details
| Manufacturer | Stero |
|---|---|
| Model Number | SOA10-2637 |
| Manufacturer Part # | SOA10-2637 |
| Height | 1.15" |
| Width | 1.15" |
| Depth | 2.3" |
| Weight | 1 lb |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
Stero SOA10-2637 Conv Bar Bearing W/rub Insert
$262.10
$289.17
You save
$27.07
(9%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Stero SOA10-2637 Conv Bar Bearing W/rub Insert