Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Other .
- Authorized Other dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Other SOA10-3108
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Stero SOA10-3108 Strainer Pan Stpcw Scrap Tank
Item:
#1200580
Technical details
| Manufacturer | Stero |
|---|---|
| Model Number | SOA10-3108 |
| Manufacturer Part # | SOA10-3108 |
| Height | 2.25" |
| Width | 12.5" |
| Depth | 24.38" |
| Weight | 1 lb |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Stero SOA10-3108 Strainer Pan Stpcw Scrap Tank
