$43.85
$48.37
Compare Price
You save
$4.52
(9%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Other .
- Authorized Other dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Other SOA10-5423
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Stero SOA10-5423 Door Roller Assembly
Item:
#1181121
Technical details
| Manufacturer | Stero |
|---|---|
| Model Number | SOA10-5423 |
| Manufacturer Part # | SOA10-5423 |
| Height | 1.1" |
| Width | 1.1" |
| Depth | 1.45" |
| Weight | 0.06 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
Stero SOA10-5423 Door Roller Assembly
$43.85
$48.37
You save
$4.52
(9%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Stero SOA10-5423 1-1/4" Od X 1-1/4" Wide White, Stero Sdra
