$52.84
$58.30
Compare Price
You save
$5.46
(9%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Other .
- Authorized Other dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Other SOA59-1317
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Stero SOA59-1317 Roller Lower Convyr Guide
Item:
#1200369
Technical details
| Manufacturer | Stero |
|---|---|
| Model Number | SOA59-1317 |
| Manufacturer Part # | SOA59-1317 |
| Height | 0.85" |
| Width | 0.85" |
| Depth | 1.3" |
| Weight | 1 lb |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
Stero SOA59-1317 Roller Lower Convyr Guide
$52.84
$58.30
You save
$5.46
(9%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Stero SOA59-1317 Roller Lower Convyr Guide

