Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Stero SOB10-1774 Connecting Link
Item:
#1193039
Technical details
| Manufacturer | Stero |
|---|---|
| Model Number | SOB10-1774 |
| Manufacturer Part # | SOB10-1774 |
| Height | 1.7" |
| Width | 2.3" |
| Depth | 9.45" |
| Weight | 0.33 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Stero SOB10-1774 Connecting Link
