Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Other .
- Authorized Other dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Other SOB10-2432
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Stero SOB10-2432 Hub Revolving Sd/sdra
Item:
#1181040
Technical details
| Manufacturer | Stero |
|---|---|
| Model Number | SOB10-2432 |
| Manufacturer Part # | SOB10-2432 |
| Height | 1.4" |
| Width | 2.2" |
| Depth | 2.2" |
| Weight | 0.57 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Stero SOB10-2432 (2) 3/8" Fpt Inlets, Stero Sdra
