$441.55
$487.17
Compare Price
You save
$45.62
(9%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Other .
- Authorized Other dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Other SOP46-1744
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Stero SOP46-1744 Timer
Item:
#1193045
Technical details
| Manufacturer | Stero |
|---|---|
| Model Number | SOP46-1744 |
| Manufacturer Part # | SOP46-1744 |
| Height | 4.5" |
| Width | 5.5" |
| Depth | 6.5" |
| Weight | 0.34 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
Stero SOP46-1744 Timer
$441.55
$487.17
You save
$45.62
(9%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Stero SOP46-1744 120v
