Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Other .
- Authorized Other dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Other SOP47-5496
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Stero SOP47-5496 Contac C25dnc325b 3 Pole Ch
Item:
#1200392
Technical details
| Manufacturer | Stero |
|---|---|
| Model Number | SOP47-5496 |
| Manufacturer Part # | SOP47-5496 |
| Height | 2.75" |
| Width | 3.65" |
| Depth | 4.05" |
| Weight | 1 lb |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Stero SOP47-5496 Contac C25dnc325b 3 Pole Ch
