Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Other .
- Authorized Other dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Other SOP52-1035
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Stero SOP52-1035 Conduit Nut
Item:
#1180897
Technical details
| Manufacturer | Stero |
|---|---|
| Model Number | SOP52-1035 |
| Manufacturer Part # | SOP52-1035 |
| Height | 0.25" |
| Width | 0.95" |
| Depth | 1.05" |
| Weight | 0.1 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Stero SOP52-1035 Conduit Nut, For 46-1189 Thermostat, Stero Dishwasher Sc1-sc9 Sct Sdra Stbuw Stw, Stpc Stpcw Systematic Utensil

