$224.00
$459.79
Compare Price
You save
$235.79
(51%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Stero SOP54-6246 Solenoid Valve 3/4" 120v
Item:
#1149651
Technical details
| Fits with Manufacturer | Stero |
|---|---|
| Model Number | SOP54-6246 |
| Manufacturer Part # | SOP54-6246 |
| Height | 3.25" |
| Width | 4.2" |
| Depth | 5.75" |
| Weight | 1 lb |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | Non-OEM |
Stero SOP54-6246 Solenoid Valve 3/4" 120v
$224.00
$459.79
You save
$235.79
(51%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Stero SOP54-6246 Solenoid Valve 3/4" 120v
