$86.47
$186.84
Compare Price
You save
$100.37
(54%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Hobart aftermarket .
- Engineered to match existing Hobart units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket Hobart SOP56-1687
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Stero SOP56-1687 Extra Wide Short Curtain
Item:
#1139621
5+ bought in past months
Technical details
| Fits with Manufacturer | Stero |
|---|---|
| Model Number | SOP56-1687 |
| Manufacturer Part # | SOP56-1687 |
| Height | 0.3" |
| Width | 10.5" |
| Depth | 31.5" |
| Weight | 0.7 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | Non-OEM |
Stero SOP56-1687 Extra Wide Short Curtain
$86.47
$186.84
You save
$100.37
(54%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Stero SOP56-1687 Dishwasher Wide Inside Short Curtain, 31-1/2" X 11-1/4", Hobart, Stero

