Delivery to:
KitchenRestock.com is your trusted source for Other .
- Authorized Other dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Other SOP68-1005
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Stero SOP68-1005 Tube Squeeze
| Manufacturer | Stero |
|---|---|
| Model Number | SOP68-1005 |
| Manufacturer Part # | SOP68-1005 |
| Height | 0.45" |
| Width | 1.15" |
| Depth | 7.9" |
| Weight | 0.02 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Stero SOP68-1005 Squeeze Tube 8" Long, 3/8" Od, 1/8" Id., Stero Dishwasher Sc-1 Thru Sc-9 Sc-25-2m Sc-25-2am Sct, Sgw-h-m Sgw-m Stpc Stpcw Stw.
