FREE Delivery to:
KitchenRestock.com is your trusted source for Star Mfg .
- Authorized Star Mfg dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Star Mfg STAP2-30402
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Stero STAP2-30402 Top Mount Pan
| Manufacturer | Stero |
|---|---|
| Model Number | STAP2-30402 |
| Manufacturer Part # | STAP2-30402 |
| Height | 6.06" |
| Width | 17.9" |
| Depth | 23.9" |
| Weight | 7.02 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Stero STAP2-30402 Top Mount Pan With 1/2" Drain 13-3/4" X 21-3/4" Top Fits, 20-1/2" To 21-1/2" X 12-1/2" To 13-1/2" Opening., Pan Only, Wells
