Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Nu-Vu .
- Authorized Nu-Vu dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Nu-Vu WP4FM0405PS
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Stero WP4FM0405PS Pan Water Assy W Calrod Elemen
Item:
#1248901
Technical details
| Manufacturer | Stero |
|---|---|
| Model Number | WP4FM0405PS |
| Manufacturer Part # | WP4FM0405PS |
| Height | 6" |
| Width | 10" |
| Depth | 22" |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Stero WP4FM0405PS Pan Water Assy W Calrod Elemen