Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Stoelting 1156994 Bushing Cam Assembly
Item:
#1521766
Technical details
| Manufacturer | Stoelting |
|---|---|
| Model Number | 1156994 |
| Manufacturer Part # | 1156994 |
| Height | 0.3" |
| Width | 3.8" |
| Depth | 9.15" |
| Weight | 0.02 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Stoelting 1156994 Bushing Cam Assembly
