Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Stoelting 1177436 Air Compressor Kit
Item:
#1521924
Technical details
| Manufacturer | Stoelting |
|---|---|
| Model Number | 1177436 |
| Manufacturer Part # | 1177436 |
| Height | 1" |
| Width | 4.9" |
| Depth | 5.5" |
| Weight | 0.1 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Stoelting 1177436 Air Compressor Kit
$362.32
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Stoelting 1177436 Air Compressor Kit
