Free Shipping
Free Shipping
$1,172.04
Unit price
/
Unavailable
FREE Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Stoelting 2187766 Gearbox Flow Control Cc
Item:
#1522017
Technical details
| Manufacturer | Stoelting |
|---|---|
| Model Number | 2187766 |
| Manufacturer Part # | 2187766 |
| Height | 1.8" |
| Width | 4.95" |
| Depth | 8" |
| Weight | 0.87 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Stoelting 2187766 Gearbox Flow Control Cc
$1,172.04
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Stoelting 2187766 Gearbox Flow Control Cc
