$339.14
$342.58
Compare Price
You save
$3.44
(1%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Stoelting 2202054-SV Cc Hopper Cover W/handle For Stoelting Cc303 209
Item:
#1851984
Technical details
| Manufacturer | Stoelting |
|---|---|
| Model Number | 2202054-SV |
| Manufacturer Part # | 2202054-SV |
| Height | 3.7" |
| Width | 9.35" |
| Depth | 13.6" |
| Weight | 4.2 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Stoelting 2202054-SV Cc Hopper Cover W/handle For Stoelting Cc303 209
$339.14
$342.58
You save
$3.44
(1%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Stoelting 2202054-SV Cc Hopper Cover W/handle For Stoelting Cc303 209