Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Stoelting 2210584 Semi Annual Pm Kit Vbbd/vbbe Stir Mode
Item:
#1522088
Technical details
| Manufacturer | Stoelting |
|---|---|
| Model Number | 2210584 |
| Manufacturer Part # | 2210584 |
| Height | 1.1" |
| Width | 6" |
| Depth | 7.6" |
| Weight | 10.57 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Stoelting 2210584 Semi Annual Pm Kit Vbbd/vbbe Stir Mode
$83.50
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Stoelting 2210584 Semi Annual Pm Kit Vbbd/vbbe Stir Mode