Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Stoelting 231116 Fc1 Capillary 0.91mmx2.75mt
Item:
#1522111
Technical details
| Manufacturer | Stoelting |
|---|---|
| Model Number | 231116 |
| Manufacturer Part # | 231116 |
| Height | 2.85" |
| Width | 5.45" |
| Depth | 14.95" |
| Weight | 0.02 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Stoelting 231116 Fc1 Capillary 0.91mmx2.75mt