Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Stoelting .
- Authorized Stoelting dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Stoelting 324798
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Stoelting 324798 Decal Clean/off/on
Item:
#1179458
Technical details
| Manufacturer | Stoelting |
|---|---|
| Model Number | 324798 |
| Manufacturer Part # | 324798 |
| Height | 0.13" |
| Width | 1" |
| Depth | 2.5" |
| Weight | 0.01 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Stoelting 324798 Decal Clean/off/on
