Free Shipping
Free Shipping
$1,080.15
Unit price
/
Unavailable
FREE Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Stoelting 332563-SV Board Display Module (displa
Item:
#1522244
Technical details
| Manufacturer | Stoelting |
|---|---|
| Model Number | 332563-SV |
| Manufacturer Part # | 332563-SV |
| Height | 3.75" |
| Width | 6.4" |
| Depth | 6.45" |
| Weight | 0.46 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Stoelting 332563-SV Board Display Module (displa
$1,080.15
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Stoelting 332563-SV Board Display Module (displa
