KitchenRestock.com is your trusted source for Stoelting .
- Authorized Stoelting dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Stoelting 508048
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Stoelting 508048 Lubricant Total Blendpac K/50 0.21 Oz
| Manufacturer | Stoelting |
|---|---|
| Model Number | 508048 |
| Manufacturer Part # | 508048 |
| Height | 3" |
| Width | 7" |
| Depth | 9" |
| Weight | 1 lb |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Stoelting 508048 Spline Lubricant Pack Of 50 Capacity 6mlpacket Capacity, 0.21ozpacket Length 3 7/8"packet Length 98mmpacket Nsf, Certified Y Sld In Qty Pack Of 50 Weight .669lb, Width 2"packet Width 51mmpacket

