Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Stoelting 513661 Manual Service U431 I2
Item:
#1521834
Technical details
| Manufacturer | Stoelting |
|---|---|
| Model Number | 513661 |
| Manufacturer Part # | 513661 |
| Height | 0.65" |
| Width | 9" |
| Depth | 11.35" |
| Weight | 0.14 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Stoelting 513661 Manual Service U431 I2