Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Stoelting 572418 Pin Clevis 1/4in X 3.0in Lg
Item:
#1521671
Technical details
| Manufacturer | Stoelting |
|---|---|
| Model Number | 572418 |
| Manufacturer Part # | 572418 |
| Height | 0.35" |
| Width | 0.4" |
| Depth | 3" |
| Weight | 0.05 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Stoelting 572418 Pin Clevis 1/4in X 3.0in Lg
$3.40
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Stoelting 572418 Pin Clevis 1/4in X 3.0in Lg
