Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Stoelting .
- Authorized Stoelting dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Stoelting 694248
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Stoelting 694248 Spring Compression .438 " X .054" X 2" Long
Item:
#1841489
Technical details
| Manufacturer | Stoelting |
|---|---|
| Model Number | 694248 |
| Manufacturer Part # | 694248 |
| Height | 1" |
| Width | 1" |
| Depth | 1" |
| Weight | 1 lb |
| Weight | 1 |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Stoelting 694248 Spring Compression .438 " X .054" X 2" Long
$8.38
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Stoelting 694248 Spring Compression .438 " X .054" X 2" Long