Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Stoelting 718051 Switch Reed Cyl 0.245in X 1in
Item:
#1522369
Technical details
| Manufacturer | Stoelting |
|---|---|
| Model Number | 718051 |
| Manufacturer Part # | 718051 |
| Height | 0.35" |
| Width | 1.65" |
| Depth | 6.2" |
| Weight | 0.01 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Stoelting 718051 Switch Reed Cyl 0.245in X 1in
$18.70
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Stoelting 718051 Switch Reed Cyl 0.245in X 1in