Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Stoelting .
- Authorized Stoelting dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Stoelting 744607
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Stoelting 744607 Drain Tray
Item:
#1841490
Technical details
| Manufacturer | Stoelting |
|---|---|
| Model Number | 744607 |
| Manufacturer Part # | 744607 |
| Height | 1" |
| Width | 1" |
| Depth | 1" |
| Weight | 1 lb |
| Weight | 1 |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Stoelting 744607 Drain Tray