Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Stoelting E05.018 Fuse (10 Amp)
Item:
#1522573
Technical details
| Manufacturer | Stoelting |
|---|---|
| Model Number | E05.018 |
| Manufacturer Part # | E05.018 |
| Height | 0.1" |
| Width | 0.15" |
| Depth | 0.75" |
| Weight | 7 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Stoelting E05.018 Fuse (10 Amp)
$113.87
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Stoelting E05.018 Fuse (10 Amp)
