$17.13
$17.30
Compare Price
You save
$0.17
(1%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Stoelting .
- Authorized Stoelting dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Stoelting SL-0010
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Stoelting SL-0010 Seal For Stoelting Cc303 209
Item:
#1851985
Technical details
| Manufacturer | Stoelting |
|---|---|
| Model Number | SL-0010 |
| Manufacturer Part # | SL-0010 |
| Height | 0.55" |
| Width | 1.2" |
| Depth | 1.25" |
| Weight | 0.05 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Stoelting SL-0010 Seal For Stoelting Cc303 209
$17.13
$17.30
You save
$0.17
(1%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Stoelting SL-0010 Seal For Stoelting Cc303 209