Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Stoelting STOE2183447 Spigot Handle
Item:
#1821549
Technical details
| Manufacturer | Stoelting |
|---|---|
| Model Number | STOE2183447 |
| Manufacturer Part # | STOE2183447 |
| Height | 0.9" |
| Width | 0.9" |
| Depth | 5.25" |
| Weight | 0.2 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Stoelting STOE2183447 Spigot Handle
$169.72
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Stoelting STOE2183447 Spigot Handle
