Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Structural Concepts .
- Authorized Structural Concepts dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Structural Concepts 1870164
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Structural Concepts 1870164 5 7020 Harness/cord Leh
Item:
#1841540
Technical details
| Manufacturer | Structural Concepts |
|---|---|
| Model Number | 1870164 |
| Manufacturer Part # | 1870164 |
| Height | 1" |
| Width | 1" |
| Depth | 1" |
| Weight | 1 lb |
| Weight | 1 |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Structural Concepts 1870164 5 7020 Harness/cord Leh
About this item
Product Details
Product Details
Structural Concepts 1870164 5 7020 Harness/cord Leh