Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Structural Concepts 20-15083 Trim Trim Upr Frnt Cdr5392 Ss
Item:
#1522704
Technical details
| Manufacturer | Structural Concepts |
|---|---|
| Model Number | 20-15083 |
| Manufacturer Part # | 20-15083 |
| Height | 1.25" |
| Width | 16.55" |
| Depth | 30.45" |
| Weight | 0.58 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Structural Concepts 20-15083 Trim Trim Upr Frnt Cdr5392 Ss
About this item
Product Details
Product Details
Structural Concepts 20-15083 Trim Trim Upr Frnt Cdr5392 Ss