Free Shipping
Free Shipping
$3,715.07
Unit price
/
Unavailable
FREE Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Structural Concepts .
- Authorized Structural Concepts dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Structural Concepts 20-19534RGNF
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Structural Concepts 20-19534RGNF Dr Out Warm Slide Rh Sl
Item:
#1522727
Technical details
| Manufacturer | Structural Concepts |
|---|---|
| Model Number | 20-19534RGNF |
| Manufacturer Part # | 20-19534RGNF |
| Height | 2" |
| Width | 22" |
| Depth | 40" |
| Weight | 0.81 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Structural Concepts 20-19534RGNF Dr Out Warm Slide Rh Sl
$3,715.07
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Structural Concepts 20-19534RGNF Dr Out Warm Slide Rh Sl