Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Structural Concepts .
- Authorized Structural Concepts dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Structural Concepts 20-49810FBG
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Structural Concepts 20-49810FBG Active Retainer Frnt Gl Outer Sbz6652r
Item:
#1521043
Technical details
| Manufacturer | Structural Concepts |
|---|---|
| Model Number | 20-49810FBG |
| Manufacturer Part # | 20-49810FBG |
| Height | 4" |
| Width | 4" |
| Depth | 69" |
| Weight | 5 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Structural Concepts 20-49810FBG Active Retainer Frnt Gl Outer Sbz6652r
About this item
Product Details
Product Details
Structural Concepts 20-49810FBG Active Retainer Frnt Gl Outer Sbz6652r