Free Shipping
Free Shipping
$2,066.87
Unit price
/
Unavailable
FREE Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Structural Concepts .
- Authorized Structural Concepts dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Structural Concepts 20-61158
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Structural Concepts 20-61158 Pnl End Dpi724rg.6628
Item:
#1522864
Technical details
| Manufacturer | Structural Concepts |
|---|---|
| Model Number | 20-61158 |
| Manufacturer Part # | 20-61158 |
| Height | 1" |
| Width | 20" |
| Depth | 67" |
| Weight | 1.29 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Structural Concepts 20-61158 Pnl End Dpi724rg.6628
$2,066.87
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Structural Concepts 20-61158 Pnl End Dpi724rg.6628