Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Structural Concepts .
- Authorized Structural Concepts dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Structural Concepts 20-72598RH
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Structural Concepts 20-72598RH Skin Panel Inner Mirror Full
Item:
#1522873
Technical details
| Manufacturer | Structural Concepts |
|---|---|
| Model Number | 20-72598RH |
| Manufacturer Part # | 20-72598RH |
| Height | 0.05" |
| Width | 26.5" |
| Depth | 31.5" |
| Weight | 22.05 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Structural Concepts 20-72598RH Skin Panel Inner Mirror Full
$304.43
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Structural Concepts 20-72598RH Skin Panel Inner Mirror Full