Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Structural Concepts .
- Authorized Structural Concepts dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Structural Concepts 20-77868
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Structural Concepts 20-77868 Heater Rod 500w 28.13" X 15.50" Nominal
Item:
#1522887
Technical details
| Manufacturer | Structural Concepts |
|---|---|
| Model Number | 20-77868 |
| Manufacturer Part # | 20-77868 |
| Height | 10" |
| Width | 10" |
| Depth | 38" |
| Weight | 2 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Structural Concepts 20-77868 Heater Rod 500w 28.13" X 15.50" Nominal
About this item
Product Details
Product Details
Structural Concepts 20-77868 Heater Rod 500w 28.13" X 15.50" Nominal
