Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Structural Concepts .
- Authorized Structural Concepts dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Structural Concepts 20-92799
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Structural Concepts 20-92799 Led Lght Lopro Scc2835 S 31 35k F
Item:
#1523026
Technical details
| Manufacturer | Structural Concepts |
|---|---|
| Model Number | 20-92799 |
| Manufacturer Part # | 20-92799 |
| Height | 5" |
| Width | 5" |
| Depth | 36" |
| Weight | 1.64 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Structural Concepts 20-92799 Led Lght Lopro Scc2835 S 31 35k F
About this item
Product Details
Product Details
Structural Concepts 20-92799 Led Lght Lopro Scc2835 S 31 35k F