Free Shipping
Free Shipping
$972.61
Unit price
/
Unavailable
FREE Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Structural Concepts .
- Authorized Structural Concepts dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Structural Concepts 20685BL
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Structural Concepts 20685BL Deck Pan Assy Co3660 Bl
Item:
#1522988
Technical details
| Manufacturer | Structural Concepts |
|---|---|
| Model Number | 20685BL |
| Manufacturer Part # | 20685BL |
| Height | 1" |
| Width | 24" |
| Depth | 34" |
| Weight | 0.1 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Structural Concepts 20685BL Deck Pan Assy Co3660 Bl
$972.61
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Structural Concepts 20685BL Deck Pan Assy Co3660 Bl