Free Shipping
Free Shipping
$1,414.77
Unit price
/
Unavailable
FREE Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Structural Concepts .
- Authorized Structural Concepts dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Structural Concepts 21-01769
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Structural Concepts 21-01769 Left Hand Glass Door
Item:
#1523055
Technical details
| Manufacturer | Structural Concepts |
|---|---|
| Model Number | 21-01769 |
| Manufacturer Part # | 21-01769 |
| Height | 1" |
| Width | 17" |
| Depth | 33" |
| Weight | 0.03 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Structural Concepts 21-01769 Left Hand Glass Door
$1,414.77
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Structural Concepts 21-01769 Left Hand Glass Door