Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Structural Concepts .
- Authorized Structural Concepts dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Structural Concepts 21-01948
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Structural Concepts 21-01948 Gasket Rr Heavy Duty Pullout Drawer 15.6
Item:
#1523056
Technical details
| Manufacturer | Structural Concepts |
|---|---|
| Model Number | 21-01948 |
| Manufacturer Part # | 21-01948 |
| Height | 2.45" |
| Width | 8.7" |
| Depth | 15.7" |
| Weight | 1.09 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Structural Concepts 21-01948 Gasket Rr Heavy Duty Pullout Drawer 15.6
About this item
Product Details
Product Details
Structural Concepts 21-01948 Gasket Rr Heavy Duty Pullout Drawer 15.6
