Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Structural Concepts .
- Authorized Structural Concepts dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Structural Concepts 21-17690
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Structural Concepts 21-17690 Harness 12 Cr F Tyco C 14gaf Hg 3p L 28
Item:
#1523079
Technical details
| Manufacturer | Structural Concepts |
|---|---|
| Model Number | 21-17690 |
| Manufacturer Part # | 21-17690 |
| Height | 0.68" |
| Width | 12.1" |
| Depth | 12.9" |
| Weight | 0.5 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Structural Concepts 21-17690 Harness 12 Cr F Tyco C 14gaf Hg 3p L 28
About this item
Product Details
Product Details
Structural Concepts 21-17690 Harness 12 Cr F Tyco C 14gaf Hg 3p L 28
