Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Structural Concepts .
- Authorized Structural Concepts dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Structural Concepts 21-20226SS
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Structural Concepts 21-20226SS Kit Retro Rear Doors Cg3921wd
Item:
#1523142
Technical details
| Manufacturer | Structural Concepts |
|---|---|
| Model Number | 21-20226SS |
| Manufacturer Part # | 21-20226SS |
| Height | 2" |
| Width | 16" |
| Depth | 20" |
| Weight | 2.39 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Structural Concepts 21-20226SS Kit Retro Rear Doors Cg3921wd
About this item
Product Details
Product Details
Structural Concepts 21-20226SS Kit Retro Rear Doors Cg3921wd