Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Structural Concepts 21-33888-1300K Fan/motor Field Retro Kit
Item:
#2230108
Technical details
| Manufacturer | Structural Concepts |
|---|---|
| Model Number | 21-33888-1300K |
| Manufacturer Part # | 21-33888-1300K |
| Height | 4.8" |
| Width | 9.85" |
| Depth | 11.25" |
| Weight | 2.95 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Structural Concepts 21-33888-1300K Fan/motor Field Retro Kit
$549.16
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Structural Concepts 21-33888-1300K Fan/motor Field Retro Kit