Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Structural Concepts .
- Authorized Structural Concepts dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Structural Concepts 26801BL
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Structural Concepts 26801BL Brkt Shlf 24 In Zbl
Item:
#1523103
Technical details
| Manufacturer | Structural Concepts |
|---|---|
| Model Number | 26801BL |
| Manufacturer Part # | 26801BL |
| Height | 4.5" |
| Width | 6" |
| Depth | 31" |
| Weight | 0.66 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Structural Concepts 26801BL Brkt Shlf 24 In Zbl
About this item
Product Details
Product Details
Structural Concepts 26801BL Brkt Shlf 24 In Zbl