Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Structural Concepts .
- Authorized Structural Concepts dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Structural Concepts 32972
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Structural Concepts 32972 Defl Frt Sb5766 Cl
Item:
#1523166
Technical details
| Manufacturer | Structural Concepts |
|---|---|
| Model Number | 32972 |
| Manufacturer Part # | 32972 |
| Height | 2" |
| Width | 11" |
| Depth | 64" |
| Weight | 0.63 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Structural Concepts 32972 Defl Frt Sb5766 Cl
$525.08
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Structural Concepts 32972 Defl Frt Sb5766 Cl