Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Structural Concepts .
- Authorized Structural Concepts dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Structural Concepts 38386
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Structural Concepts 38386 Screw #10x1.00 Ph Fl H Ss
Item:
#1523173
Technical details
| Manufacturer | Structural Concepts |
|---|---|
| Model Number | 38386 |
| Manufacturer Part # | 38386 |
| Height | 0.25" |
| Width | 0.3" |
| Depth | 1" |
| Weight | 2 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Structural Concepts 38386 Screw #10x1.00 Ph Fl H Ss
About this item
Product Details
Product Details
Structural Concepts 38386 Screw #10x1.00 Ph Fl H Ss