Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Structural Concepts .
- Authorized Structural Concepts dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Structural Concepts 56370
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Structural Concepts 56370 12/3 5 20p Power Cord 156"
Item:
#1522753
Technical details
| Manufacturer | Structural Concepts |
|---|---|
| Model Number | 56370 |
| Manufacturer Part # | 56370 |
| Height | 2.55" |
| Width | 9.85" |
| Depth | 10.25" |
| Weight | 1.82 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Structural Concepts 56370 12/3 5 20p Power Cord 156"
About this item
Product Details
Product Details
Structural Concepts 56370 12/3 5 20p Power Cord 156"
